Sphere-Being Alliance

Friday, January 20, 2017

Polski -- Sezon 2, Odcinek 11

KOSMICZNE UJAWNIENIE: POZA GRANICAMI UKŁADU SŁONECZNEGO

Sezon 2, Odcinek 11

 cd_s2_ep11_beyond_the_limits_sun_cvr.jpg

DW: Witam w “Kosmicznym Ujawnieniu”. Jestem prowadzącym i nazywam się David Wilcock. Prowadzimy tutaj dyskusję z Corey Goode.
Rozmawialiśmy na temat rozwojowych badań naszego Układu Słonecznego przez Militarny Konglomerat Przemysłowy oraz o innych frakcjach, składających się z grup wykonawców pracujących na rzecz wojska. Pierwszy raz pojawiły się one wraz z Niemcami, działającymi w zakresie tego co nazywane jest Międzyplanetarnym Konglomeratem Korporacyjnym lub w skrócie MKK. A oto jest nasz gość Corey Goode z większą ilością informacji na temat MKK. Dziękuję za przybycie do studia.
CG: Dziękuję.
DW: W poprzednich odcinkach omawialiśmy pewne obszary naszego Układu Słonecznego, na które MKK ekspandowało i na których prowadzili wydobywanie różnych surowców naturalnych. Powiedziałeś, że kilkoma szczególnie interesującymi ich obszarami były te zlokalizowane na księżycach okrążających Jowisza oraz tych znajdujących się na orbicie planety Uran. Powiedziałeś również, że strefa Saturna była dla nas praktycznie strefą zakazaną. Poprzednio rozmawiałem z tobą na temat ras, które osiedliły się po ciemnej stronie Księżyca i powiedziałeś, że należą one do rodzaju Super Federacji lecz Mars rządzi się swoimi własnymi prawami. 


Przetłumaczył: Sławomir Lernaciński

No comments:

Post a Comment

rd


info@exopoliticsportugal.com

HOME - ALL BLOGS