Sphere-Being Alliance

Friday, February 24, 2017

Polski -- Sezon 5, Odcinek 2

KOSMICZNE UJAWNIENIE: ZDALNE WIDZENIE I WYWIERANIE WPŁYWU NA ODLEGŁOŚĆ

Sezon 5, Odcinek 2
122026_cd_s5e2_remote_viewing_and_influencing_cvr.jpgDW: Witam w programie “Kosmiczne Ujawnienie”. Jestem prowadzącym, nazywam się David Wilcock, a moim gościem jest Corey Goode.  W dzisiejszym odcinku przebadamy pewne technologie, które wiążą się z użyciem naszej świadomości i które są stosowane w bardzo wielu sytuacjach zarówno na Ziemi jak i w TPK. Będziemy rozmawiali o zdalnym widzeniu oraz o wywieraniu wpływu na odległość. 
Witaj w programie Corey. 
CG: Witam, dziękuję. 
DW: Konwencjonalny pogląd odnośnie zdalnego widzenia jaki panuje wśród większości ludzi obraca się – a przynajmniej miało to miejsce kiedy ja usłyszałem o tym po raz pierwszy - wokół programu radiowego “Art Bell” emitowanego w późnych latach dziewięćdziesiątych.  Goszczono tam Mjr. Eda Dames’a, który twierdził, że trenował ludzi w zdalnym widzeniu. Jest też inny facet Joe McMoneagle, który rzekomo nakręcił filmy dokumentalne w Japonii gdzie ukazywał ponowne łączenie się rodzin dzięki odkrywaniu  miejsca pobytu ich członków przy użyciu zdalnego widzenia.
Co więc leży u podstaw umiejętności zdalnego widzenia z którymi większość ludzi już się spotkała w programach o tematyce zjawisk paranormalnych? Co tam się dzieje i co tak naprawdę ci ludzie tam robią? 

Przetłumaczył: Sławomir Lernaciński

No comments:

Post a Comment

rd


info@exopoliticsportugal.com

HOME - ALL BLOGS