Sphere-Being Alliance

Saturday, October 8, 2016

POLSKI -- Sezon 1, odcinek 4

KOSMICZNE UJAWNIENIE: ŻYCIE NA STATKU BADAWCZYM

Sezon 1, odcinek 4

 admin    21 lip 2015


DW: Witam w programie, nazywam sięDavid Wilcock, rozmawiamy z Corey Goode, który opowie nam o niezwykłym świecie Tajnego Programu Kosmicznego.
Tematy tych programów mogą być dla wielu ludzi trudne do zaakceptowania. Niektórzy powiedzą, że nie wylądowaliśmy na Księżycu w 1969 r. ale wygląda na to, że tam byliśmy, umieściliśmy tam flagę, zrobiliśmy kilka rzeczy, przeprowadziliśmy kilka misji a potem już nigdy więcej tam nie wróciliśmy. Skończyło się, zobaczyliśmy co mieliśmy zobaczyć i tyle. Dlatego wydaje mi się, że większość ludzi, którzy przynajmniej próbują sobie wyobrazić życie poza Ziemią uważa, że jest tam bardzo niewiele.
Z czym mamy do czynienia, Corey? Czego dowiemy się kiedy prawda wyjdzie na jaw?
CG: Prawda będzie przytłaczająca. Dowiemy się, że istnieje rozległa infrastruktura w całym Układzie Słonecznym ze wszystkim, od działalności wydobywczej w pasie asteroid, księżycach oraz planetach gdzie pozyskiwane są surowce, do kompleksów przemysłowych, które produkują technologie i ludzkich kolonii, które pracują w tych kompleksach przemysłowych i wspierają tą wielką strukturę przemysłową w naszym Układzie Słonecznym.
DW: Nie możemy zbudować bazy wewnątrz planety gazowej, prawda? Jest tam za gorąco i jest za wysokie ciśnienie?

No comments:

Post a Comment

rd


info@exopoliticsportugal.com

HOME - ALL BLOGS