Sphere-Being Alliance

Saturday, October 8, 2016

POLSKI -- Sezon 1, odcinek 5

KOSMICZNE UJAWNIENIE: JESTEŚMY JEDNOŚCIĄ

Sezon 1, odcinek 5

 admin    28 lip 2015

DW: Witamy w programie, nazywam sięDavid Wilcock i jestem tu z informatorem Corey Goode.

Corey, słyszałem od wielu informatorów o Kulach, które przybyły do naszego Układu Słonecznego. Jest to dość niezwykłe, ponieważ nikt nie sądził że może istnieć coś aż tak ogromnego. Jak sądzisz, dlaczego te istoty Kuliste przybyły teraz do naszego Układu Słonecznego? Czego chcą?
CG: Przebywają tu już od jakiegoś czasu, były tylko nieaktywne. Zaczęły pojawiać się w późnych latach 80-tych i w latach 90-tych, a ich liczba zaczęła gwałtownie wzrastać około lat 2011/2012. Do tego czasu przebywały w trybie nieaktywnym, tylko obserwowały.

Okazało się, że Tajne Programy Kosmiczne, programy Tajnych Operacji Wojskowych, a nawet niektóre ziemskie programy zaczęły badać rejon kosmosu do którego się przemieszczamy w galaktyce oraz chmury cząstek energetycznych, które napływają do naszego Układu Słonecznego zwane „super falami”. Wiedzieli, że będzie to miało bezpośredni wpływ na nasze Słońce i Układ Słoneczny i faktycznie zaobserwowaliśmy zmiany na Słońcu i na planetach, które nastąpiły od tamtego czasu, jeśli nie wcześniej. Jest to powolna zmiana w energetyce Układu Słonecznego w postaci napływających wibracyjnych fal energii.

Okazało się, że tysiące tych Kul jest równomiernie rozmieszczonych w naszym Układzie Słonecznym, i zachowują się jak jakiś „bufor rezonansowy” - kiedy energia  w nie uderza wibrują i jednolicie rozkładają energię pomiędzy sobą by nie stanowiła zagrożenia dla życia na Ziemi i nie spowodowała niszczycielskiego koronalnego wyrzutu masy na Słońcu.
DW: Czy kiedykolwiek pokazano ci jak to wygląda w rzeczywistości?

No comments:

Post a Comment

rd


info@exopoliticsportugal.com

HOME - ALL BLOGS