Sphere-Being Alliance

Wednesday, March 9, 2016

Ukrainian -- Інтелект, кабала і наша співтворча групова свідомість

Інтелект, кабала і наша співтворча групова свідомість

Групова свідомість ухвалює групове  рішення прямо зараз

 Corey/GoodETxSG    04 Mar 2016 : 16:01
  intel    15,347


Отже, де увесь новий інтелект?
Чому відбувається зниження інтелекту, яке викликає  таке дике припущення серед багатьох (соціальне/генетичне програмування або тільки страх перед невідомим?)...
Інтелект є, оскільки він є. Цене  кран, який ви можете тільки включити і заповнити антикварний контейнер. Як завжди, тільки  тому, що факти не появляються  негайно на цьому веб-вузлі, не означає, що фактів нема.
Ми знаходимося в критичному моменті вибору нашого шляху, як об'єднаної свідомості... Кожен збирається  бути своїм  власним  рятівником... Тільки нам, діючим як група,  можна зробити потрібні виправлення курсу, щоб повернути нас на шлях. Ми знаходимося все ще у вікні.
Отримуючи непорозуміння, рятівники не збирається опускатися з неба і робити роботу за нас, щоб тільки  підтвердити їх точку зору. Багато хто з цих груп (і істот) не думає, що ми здібні до з'ясування речей і бути на висоті становища, щоб стати частиною рішення.
Настав час, щоб ми встали з колін і взяли  участь в процесі.
В цьому вся суть  оригінального "повідомлення", яке вони доставили нам. Ми все ще маємо вікно можливості, щоб відбулося   повне розголошування, яке не робиться зараз тільки  тому,  що виклик пішов аж до кожного "помістити себе в гру" і перестати чекати, щоб бути збереженим.
Це  те, чого чекають від нас  багато  просунутих істот в цей самий момент. Те, що МИ зробимопотім  визначить наше майбутнє... Не тільки Еліти і різні Групи Альянсу... Не інопланетяни... Цього чекають від нас, як суспільства, яке є головним каталізатором для повного розголошування під час спроб цих груп надати нам часткове розголошування.
Просто, тому що це план, який  PTW і різні групи Земляного Альянсу просувають вперед, не означає, що цеплан, який вони отримають. Ніякий план (байдуже, як він продуманий) не витримує поле бою.
Прямо зараз, мивідсутні  фігури на шахівниці. Останній пішак може зробити королю шах. Нам потрібно повністю сформулювати план, переконати всіх інших простих людей сформувати їх власні  зусилля і зайнятися  вихованням мас (хтонаша  дійсна аудиторія). Нам потрібно комбінувати зусилля з іншими зусиллями  в поточному русі.
КАБАЛАце тільки 0,01 %  світового населення і складається з  груп з різними системами віри і тому не подобаються одна одній,  але працюють разом, щоб УПРАВЛЯТИ СВІТОМ!
Якщо, ця купка може змінити світ, то чому не можемо ми? Вони використовують НАШУ групову свідомість проти нас, як свій інструмент/магію, то чому ми не можемо  відновити  інструмент і написати наше власне закінчення цієї довгої історії?
Вони  змусили нас відчувати себе безсилими і незначущими з тої причини, що мизагроза. Ми як група НІКОЛИ до цього не обєднувалися, або робили спробу руху до єдності свідомості  проти існуючої влади. (TPTB)
Згідно Істотам  Альянсу Сфер, групова  свідомість ухвалює групове рішення прямо зараз. Це рішення визначає графік часу або напрям, який ми очолюємо, нашу власну співтворчу групову  свідомістьте, що диктує появу нас в Сонячній Системі  в цей час.
Це - "згода  на реальне переміщення", яке появляється  і кожен  з нас грає свою роль.
Здається, багато хто отримує це, поки є багато замішання серед інших. Ми сподіваємося скоро мати деяку інформацію, щоб допомогти із замішанням і надати деталі, як люди можуть бути залучені до масових  зусиль, щоб  штовхнути для повного розголошування.
Ми чесно не бачимо, як часткове розголошування можливе з кількістю інформації, яка носиться навколо.
Нам всім доведеться працювати разом численними методами, щоб переконатися, що наші голоси чують і що ми впливаємо  на масову свідомість, яка ухвалює це критичне рішення прямо зараз.
Швидше до "Єдності в Суспільстві" і цього зусилля народних мас на:
Дякую
Корі Гуд (Corey Goode)
Перекладач: Fedir

No comments:

Post a Comment

rd


info@exopoliticsportugal.com

HOME - ALL BLOGS