Sphere-Being Alliance

Friday, November 11, 2016

POLISH -- KOSMICZNE UJAWNIENIE: Sezon 4, Odcinek 3

KOSMICZNE UJAWNIENIE: REGRESJA STARZENIA I TECHNOLOGIA PODRÓŻY W CZASIE

Sezon 4, Odcinek 3

 admin    31 mar 2016


DW: Witam w programie “Kosmiczne Ujawnienie”.  Jestem prowadzącym, nazywam się David Wilcock i jest tutaj ze mną Corey Goode. W tym epizodzie przejdziemy do bardzo interesującego oraz kontrowersyjnego materiału, który pojawia się konsekwentnie w opiniach, które przekazujecie na forum dyskusyjnym na stronie Gaia.  Jest nim mianowicie to dziwne pojęcie związane z plastycznością czasu oraz jak to jest powiązane z regresją starzenia. Corey, witaj ponownie.  
CG: Dziękuję. 
DW: Pierwszą rzeczą na którą ludzie natykają się wchodząc na twoją stronę internetową jest twoje wyjaśnienie o tym, że odbyłeś dwudziestoletnią służbę w TPK (Tajnym Programie Kosmicznym) zaczynając od roku 1987, co prowadzi ich do przekonania, że pracowałeś dla nich do roku 2007 i w tym czasie wróciłeś na Ziemię.

Jednakże ta linia czasowa nie wydaje się współgrać z innymi rzeczami, które robiłeś w czasie gdy mówiłeś, że je robiłeś.

Zgadza się.

Czy mamy więc do czynienia z technologią, która jest znacznie bardziej zaawansowana niż ta w naszym konwencjonalnym świecie, której ludzie są świadomi? 

No comments:

Post a Comment

rd


info@exopoliticsportugal.com

HOME - ALL BLOGS