Sphere-Being Alliance

Monday, November 28, 2016

Polski -- Sezon 3, Odcinek 1

KOSMICZNE UJAWNIENIE: WNĘTRZE ZIEMI - WPROWADZENIE

Sezon 3, Odcinek 1

 admin    08 sty 2016
  reptoidraptorderohollowearth    8

DW: Witamy w programie Kosmiczne Ujawnienie. Nazywam się David Wilcock i razem z Corey Goode poruszymy bardzo ciekawy temat, którego do tej pory jeszcze nie omawialiśmy – Wnętrze Ziemi. Witaj w programie Corey.
CG: Dziękuję.
DW: Mówisz, że Ziemia nie jest pusta od wewnątrz, że nie ma tam słońca w środku.
CD: Zgadza się. Zamiast pustej Ziemi nazywamy ją Ziemią podziurawioną jak plaster miodu. Jest to ogromna sieć jaskiń, które wielkością przekraczają obszar Teksasu. Te olbrzymie jaskinie znajdują się 40mil (64km) poniżej powierzchni Ziemi w skorupie schodząc do płaszcza ziemskiego.            
DW: Kiedy rozmawiałem o tym z informatorem Programu Kosmicznego, którego nazywam Jacob, a który pracował bezpośrednio z Rothschildami, opowiedział mi o podstawowym prawie fizyki mającym miejsce w trakcie kształtowania się planety. Podczas rotacji planeta zaczyna się schładzać, zewnętrzna część schładza się w pierwszej kolejności, wtedy siła odśrodkowa wyrzuca materiał na zewnątrz tworząc pęcherze, a że powierzchnia jest stała więc część się od niej odbija i tworzy tego rodzaju jaskinie. Powiedział, że rozmiary tych jaskiń mogą sięgać od 20mil (32km) do 40mil (64km). Czy słyszałeś coś podobnego na temat geofizyki i powstawania tych jaskiń?

No comments:

Post a Comment

rd


info@exopoliticsportugal.com

HOME - ALL BLOGS