Sphere-Being Alliance

Tuesday, November 22, 2016

POLSKI -- Sezon 4, Odcinek 6

KOSMICZNE UJAWNIENIE: CIEMNA FLOTA

Sezon 4, Odcinek 6

 admin    13 kwi 2016

DW: Witam w programie “Kosmiczne Ujawnienie”. Nazywam się David Wilcocki jestem tutaj z Corey Goode. W poprzednich odcinkach omawialiśmy różne frakcje Tajnego Programu Kosmicznego (TPK). Przedyskutowaliśmy je dość dokładnie podając ogromną ilością informacji lecz jest jedna rzecz, o której zbyt wiele nie mówiliśmy, co zrobimy w tym odcinku,  a jest nią frakcja zwana Ciemną Flotą wraz z bardzo mrocznymi, pozaziemskimi siłami człekokształtnych reptylian, którzy za nią stoją. 

Zanim przejdziemy do tematu tych złych chłopców porozmawiajmy o życzliwych siłach pozaziemskich, które zatrzymały to co wydawało się być katastrofą pociągu postępującą w zwolnionym (dla nich, przy. tłum.) tempie.

Kto tam jest w przestrzeni kosmicznej, kto pilnuje nam pleców? 
CG: Oczywiście jest z nami grupa o której ciągle bardzo dużo rozmawiamy czyli Sojusz Istot Kulistych, która przyłączyła się do nas i jest ona tutaj już przez jakiś czas, przynajmniej od kilku dobrych dekad. Zaczęli oni do nas napływać przynajmniej w latach osiemdziesiątych i stopniowo zwiększali swoją liczebność. 
DW: Dlaczego nazywamy ich Istotami Kulistymi? 

No comments:

Post a Comment

rd


info@exopoliticsportugal.com

HOME - ALL BLOGS