Sphere-Being Alliance

Friday, November 11, 2016

POLISH -- Sezon 4, Odcinek 4

KOSMICZNE UJAWNIENIE: RZĄDOWE CENTRUM TROLLI INTERNETOWYCH

Sezon 4, Odcinek 4

 admin    31 mar 2016
  disinformation    1

DW: Witam, nazywam się David Wilcock i zapraszam do kolejnego odcinka “Kosmicznego Ujawnienia”.  Jest tutaj ze mną Corey Goode, a w tym odcinku będziemy poruszali temat rządowych trolli internetowych, czyli naszych “przyjaciół”, których kochamy nienawidzieć online i którzy zawszę są tacy chętni do dzielenia się ich bardzo negatywnymi i nieprzyzwoitymi opiniami. Czy są to zwykli ludzie czy jednak stoi za tym coś więcej?  Witaj Corey w naszym programie. 
CG: Dziękuję. 
DW: Chcę otworzyć tę dyskusję przez omówienie pewnego bardzo dziwnego serialu telewizyjnego obecnie już dostępnego na internecie dla każdego kto ma podstawową subskrypcję usługi Netflix, który nazywa się “Wzniesienie” („Ascension”) W programie tym opisywane są sytuacje typu “lepu na muchy” (honeypot) kiedy ludzie zaczynają dowiadywać się o tym programie, który opisywany jest w tym serialu, że istnieją miejsca online zaprojektowane po to, aby znaleźć te informacje. Fabrykują to tak, aby wyglądało to na zwykłą stronę internetową lecz poszukują oni naprawdę ludzi, którzy rzeczywiście wyciekają prawdziwe informacje. To z kolei prowadzi ich do szlagierowych prac rządowych. 

Czy ten aspekt pokazywany w mini serialu telewizyjnym “Wzniesienie” jest prawdziwy?  Czy umieszczają oni tam informacje, aby zobaczyć czy pojawi się informator i aby próbować przekonać go, że jest to miejsce godne zaufania w celu ujawnienia swoich danych tylko po to, aby później przekonać się, że pułapka właśnie nad nimi się zatrzaskuje?  No comments:

Post a Comment

rd


info@exopoliticsportugal.com

HOME - ALL BLOGS